Powiat Leszczyński - Ścieżki możliwości

Powiat Leszczyński - ścieżki możliwości

Mamy przyjemność ogłosić, że od dzisiejszego dnia Starostwo Powiatowe w Lesznie posiada nowy, zmodernizowany serwis internetowy.

Postanowiliśmy iść z duchem czasu i odświeżyliśmy naszą stronę, ponieważ od wielu lat funkcjonowała w starej, mało czytelnej szacie graficznej. Naszym głównym założeniem była funkcjonalność, dlatego nowy design jest niezwykle czytelny i przejrzysty. Prostota projektu graficznego i podział aktualności na kategorie pozwoli na szybkie dotarcie do interesującej nas informacji.
Strona internetowa jest bardzo ważnym medium, z którego korzystają firmy, instytucje i osoby prywatne. Dzięki nowym elementom portalu, internauci będą mogli łatwiej i szybciej dowiedzieć się o tym co dzieje się w urzędzie oraz w jednostkach podległych naszemu powiatowi. Informator kulturalny pozwoli na zaimplementowanie na stronie kalendarza, który po kliknięciu wybranego dnia miesiąca prezentuje wszystkie wydarzenia kulturalne odbywające się w danym dniu. Ważną opcją są elementy i dodatkowe funkcje dla osób niepełnosprawnych. Wysoki kontrast i możliwość powiększenia czcionki na pewno ułatwi przeglądanie strony osobom słabo widzącym. Zachęcamy do odwiedzania naszej nowej strony internetowej!