Pałac we Włoszakowicach - siedziba Urzędu Gminy

Włoszakowicka Filia Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie będzie czynna przez cztery dni w tygodniu – od wtorku do piątku. Zmiana wchodzi w życie od 13 marca br.

Czynna od roku Filia Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie mieści się w siedzibie Urzędu Gminy Włoszakowice przy ul. Kurpińskiego 29, wejście boczne na parterze. Ze względu na zmniejszenie zainteresowania rejestracjami pojazdów, filia zamiast pięciu będzie czynna cztery dni w tygodniu – od wtorku do piątku. Zmiana wchodzi w życie od 13 marca br.

Aby zarezerwować termin wizyty w filii we Włoszakowicach, należy skorzystać ze strony internetowej https://bezkolejki.eu/powiatleszczynski Ponadto można umówić wizytę telefonicznie w każdy czwartek -  tel. 65 525 29 73, w godz. 7:30 – 9:00.

W filii we Włoszakowicach prowadzone są tylko sprawy związane z rejestracją pojazdów, pozostałe, np. wydawanie praw jazdy, nadal są obsługiwane w Wydziale Komunikacji starostwa w Lesznie.