Ogłoszenie Starosty Leszczyńskiego o wywieszeniu wykazu nieruchomości, stanowiacej własność Skarbu Państwa, przeznaczonej do zbycia w drodze darowizny, położonej w Długich Starych, gmina Święciechowa.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w sobotę 28 października i w niedzielę 29 października br. silnego wiatru.

Starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak ogłosił trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa, położonej w obrębie Górzno, gmina Krzemieniewo. To dom mieszkalny z częścią ogrodową.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie informuje, że w związku z przebudową drogi powiatowej nr 4768P wykonywaną przez firmę Colas Polska, na odcinku od ronda w miejscowości Bukówiec Górny do miejscowości Boguszyn nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego polegająca na wyłączeniu tego odcinka drogi z ruchu pojazdów od dnia 18.10.2017 r. do dnia 24.11.2017 r.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie informuje, że w związku z przebudową drogi powiatowej nr 3903P wykonywaną przez firmę Colas Polska, na odcinku od miejscowości  Zaborówiec do miejscowości Włoszakowice (skrzyżowanie z ul. Dominicką i ul. Wolności) nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego polegająca na wyłączeniu tego odcinka drogi z ruchu pojazdów od dnia 18.10.2017 r. do dnia 24.11.2017 r.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w czwartek 5 października br. silnego wiatru.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w środę 13 września i w czwartek 14 września br. silnego wiatru.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w czwartek 31 sierpnia i w piątek 1 września br. burz z gradem.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w piątek 18 sierpnia i w sobotę 19 sierpnia br. burz z gradem.