Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w poniedziałek 15 maja br. burz z gradem.

Starosta Jarosław Wawrzyniak ogłosił w dniu 13 kwietnia 2017 r. przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Górznie. Odbędzie się 16 maja br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie.

Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje o opublikowaniu w Dzienniku Ustaw rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków. (Dz. U. z 2017 r. poz. 722).

Informacja Starosty Leszczyńskiego na temat możliwości uzyskania dotacji celowej na zadania z zakresu ratownictwa wodnego.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w czwartek 23 lutego i w piątek 25 lutego br. silnego wiatru.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w piątek 20 stycznia i w sobotę 21 stycznia br. opadów marznących.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu we wtorek 3 stycznia i środę 4 stycznia br. silnego wiatru.

Informujemy, że w dniach 30 grudnia br. i 2 stycznia 2017 r. mogą nastąpić chwilowe trudności w łączności telefonicznej ze Starostwem Powiatowym w Lesznie. W tym dniu nastąpi wymiana urządzeń telekomunikacyjnych, w tym centrali telefonicznej.

Numery telefonów komórkowych - sekretariat Starostwa - 603-192-833; Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami - 603-192-845

Za nieudogodnienia przepraszamy.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w nocy z czwartku 22 grudnia na piątek 23 grudnia br. opadów marznących.