Koło Diabetyków w Osiecznej obchodziło 20-lecie działalności. W jubileuszu uczestniczył m.in. starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

Podczas uroczystości podsumowano 20 lat działalności Koła Diabetyków w Osiecznej, wręczono podziękowania i dyplomy dla osób, które w sposób szczególny zasłużyły się dla jego działaności. Złoty medal za zwycięstwo nad cukrzycą otrzymał Rafał Grobelny, a srebrne - Czesława Klamke, Maria Halina Wojtaszek, Bogumiła Mikołajczak, Kazimiera Prałat, Małgorzata Ratajczak, Henryk Maciejewski.

Uroczystość zorganizowaną przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło w Osiecznej uświetnił występem zespół Impresja.

Fot. Osieczna.pl

{gallery}2018/artykuly/Osieczna_Diabetycy,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}