W dniu dzisiejszym w Starostwie Powiatowym w Lesznie odbyło się spotkanie z Dyrektor Małgorzatą Halec, której Starosta Leszczyński Jarosław Wawrzyniak, Wicestarosta Robert Kasperczak, Skarbnik Marcin Wydmuch oraz Koordynator Wydziału Spraw Społecznych Piotr Giernas złożyli podziękowania wraz z listem gratulacyjnym za dotychczasową pracę zawodową na stanowisku Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie.

Małgorzata Halec kierowała nią, z krótką przerwą, od 30 lat i zapewnia, że pomino przejścia na emeryturę nadal będzie działać społecznie. Nie znikną zatem spotkania z książką na antenie Radia Elka. Każdej niedzieli o 11.15 Małgorzata Halec prezentuje i poleca ciekawe lektury, które można w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lesznie wypożyczyć.
Raz jeszcze składamy podziękowania za długoletnią współpracę i życzymy wiele zdrowia na nadchodzące lata oraz szczęścia w życiu osobistym.

halec