W Chojnie odbył się Wojewódzki Finał XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Do rywalizacji przystąpiły 63 drużyny, które zwyciężyły w powiatowych eliminacjach.

Zawodnicy zmierzyli się w czterech konkurencjach: najpierw rozwiązywali test z wiadomości o ruchu drogowym, następnie musieli przejechać wyznaczoną punktami kontrolnymi trasę w miasteczku rowerowym, udzielić poszkodowanemu pierwszej pomocy i pokonać wyznaczone elementy rowerowego toru przeszkód.

W czołówce znaleźli się uczniowie szkoły w Jezierzycach Kościelnych, którzy zajęli drugie miejsce w kategorii podstawówek  - Kacper Zadworny, Agnieszka Kurkiewicz, Jakub Stankowiak i Julia Kuśnierek. Trzecie miejsce wśród gimnazjalistów zajęli:  Julia Górczak, Wiktoria Gorzelniak i Miłosz Jankowiak.