W dniach 07.04.2016r. - 14.04.2016r. odbędą się DN I KARIERY DLA LESZNA I OKOLIC, podczas których będzie można zapoznać się z ofertami pracy dla uczniów i studentów.

Szanowni Państwo,

wzrastające zainteresowanie pracodawców pozyskiwaniem pracowników za pośrednictwem platform internetowych oraz imprez targowych takich jak targi pracy zaowocowało inicjatywą Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie i współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Lesznie i Regionalną Izbą Przemysłowo – Handlową w Lesznie do zorganizowania DNI KARIERY DLA LESZNA i OKOLIC – oferty pracy dla uczniów i studentów ostatnich lat szkół i studiów oraz absolwentów w dniach od 7 do 14 kwietnia br.

DNI KARIERY DLA LESZNA I OKOLIC
oferty pracy dla uczniów i studentów ostatnich lat szkół i studiów oraz absolwentów, to:
Internetowe Targi Pracy – 7.04.2016 r. - 14.04.2016 r.
Punkty doradcze – 7.04.2016 r.
Sala wiedzy – 7.04.2016 r.

Pragnę zaprosić Państwa do udziału w Dniach Kariery dla Leszna i okolic oraz zwracam się z prośbą o wytypowanie osoby/osób do Punktu Doradczego. Punkty, dzięki Państwa wsparciu stanie się miejscem, w którym odwiedzający uzyskają pomoc doradczą w zakresie aktywnego poszukiwania zatrudnienia, planowania kariery zawodowej, a także odpowiedniego przygotowania kandydatów do kontaktu z pracodawcami a nawet możliwościach wsparcia dla osób niepełnosprawnych.

Zwracam się również z uprzejmą prośba o umieszczenie informacji o targach pracy na Państwa stronach internetowych oraz na posiadanych przez Państwa profilach na portalach społecznościach.

Załączniki:
Zaproszenie na Dni Kariery dla Leszna i okolic
Formularz zgłoszeniowy na Internetowe Targi Pracy w ramach Dni Kariery dla Leszna i okolic
Formularz zgłoszeniowy do Punktu Doradczego w ramach Dni Kariery dla Leszna i okolic

W razie pytań proszę o kontakt.
Miłego dnia
Agnieszka Kociałkowska