Zawodniczka Klubu Sportowego "KUK-SON” Pawłowice została powołana na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Taekwondo Olimpijskim, które odbędą się w Bukareszcie (Rumunia) w dniach 19-22.11.2015 roku.

Reprezentowanie Polski na mistrzostwach Europy jest wynikiem dwuletniej obecności w czołówce krajowej w tej kategorii wiekowej, dzięki medalom zdobytym na zawodach rangi mistrzostw Polski i turniejach międzynarodowych oraz wysokiej (4) pozycji w rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego. Udział w tych zawodach jest dla Zuzi ogromnym wyróżnieniem, gdyż wszelkie koszty wyjazdu, sprzęt związane z udziałem w Mistrzostwach pokrywa Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego.