Ekipa remontowa Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie rozpoczęła przebudowę drogi powiatowej z Krzycka Małego w kierunku Gołanic. Pobocza zostaną wyremontowane i poszerzone, a po zakończeniu budowy kanalizacji sanitarnej przez gminę, ułożona zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa.

Pierwszą inwestycją wykonaną przez pracowników ZDP był remont ok. 1,6 km drogi powiatowej z Bukówca Górnego w kierunku Machcina, do granicy powiatu leszczyńskiego. Obecnie trwają prace przy przebudowie drogi na odcinku od dawnej dyskoteki Cosmos w Krzycku Małym do skrzyżowania z drogą Leszno - Włoszakowice przy cmentarzu w Gołanicach.

Zakres prac obejmuje remont i poszerzenie poboczy. W 2017 r., po zbudowaniu przez gminę Świeciechowa kanalizacji sanitarnej, na remontowanym obecnie odcinku, a także na drodze przez Krzycko Małe, zostanie położona nowa nawierzchnia asfaltowa.