Oficjalnie podsumowano szósty sezon Leszczyńskiej Ligi Rowerowej. W sali bankietowej Finezja w Lesznie wręczono puchary i dyplomy najlepszym drużynom i zawodnikom.

W 2016 r. w ramach Leszczyńskiej Ligi Rowerowej sklasyfikowano 1122 zawodników. W klasyfikacji drużynowej w kategorii mega i mini zwyciężył klub Real 64-sto Leszno. Indywidualnie w kategorii mega wygrał Adam Adamkiewicz z Real 64-sto, a w kategorii mini - Piotr Krysman Kross Euro-Rower.pl.

Podczas uroczystości kończącej sezon wręczono puchary i dyplomy najlepszym drużynom i zawodnikom. W spotkaniu uczestniczył wicestarosta leszczyński Robert Kasperczak.