Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych z Górzna zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla szkół przyszpitalnych i sanatoryjnych „Eko- Anioły”.

Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie „Centruś”, działające na rzecz edukacji i wychowania pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka oraz Zespół Szkół Specjalnych nr 78 przy Instytucie – Pomniku Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Uczniowie ZZD z dużą pomysłowością przygotowali prace na konkurs, bo „Anioły” części z nich znalazły się wśród nagrodzonych i wyróżnionych. W grupie przedszkolnej sześcioletni Wojciech Kielich zajął pierwsze miejsce, w grupie klas I-VI szkół podstawowych Marcin Banaszczak (lat 12) zajął drugie miejsce, a w grupie uczniów starszych Daria Hampelska (lat 18) zdobyła wyróżnienie.