Starostwo Powiatowe w Lesznie ogłosiło nabór na wolne stanowisko urzędnicze - zastępcę naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu. Kandydaci mogą zgłaszać się do 18 kwietnia br. do godz. 15.00.

Wśród niezbędnych wymaganiach stawianych kandydatom na wolne stanowisko urzędnicze - zastępcę naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu – znajduje się m.in. wyższe wykształcenie magisterskie i co najmniej 4-letni staż pracy w administracji publicznej. Wymagania dodatkowe to m.in. znajomość przepisów: Prawo o ruchu drogowym, Kodeksu postępowania administracyjnego, Ustawy o kierujących pojazdami, Ustawy o transporcie drogowym, Ustawy o transporcie zbiorowym, Ustawy o ochronie danych osobowych, Ustawy o samorządzie powiatowym, Ustawy o pracownikach samorządowych, a także umiejętność organizacji pracy i kierowania zespołem pracowników oraz umiejętność stosowania i interpretowania przepisów.

Dokumenty należy składać w Punkcie Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Lesznie lub przesłać w terminie do dnia 18 kwietnia 2017 r. do godz. 15.00 na adres: Starostwo Powiatowe w Lesznie, pl. Kościuszki 4 b, 64-100 Leszno z dopiskiem na kopercie „Oferta zatrudnienia na stanowisko urzędnicze - Zastępca Naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu”.

Zatrudnienie zastępcy naczelnika nie oznacza zwiększenia zatrudnienia w Starostwie Powiatowym w Lesznie. Ogłoszenie naboru to konsekwencja podniesienia jednego ze stanowisk do rangi zastępcy naczelnika.