Starostwo Powiatowe w Lesznie ogłosiło nabór na stanowisko radcy prawnego w Wydziale Organizacyjno-Prawnym, Promocji i Obsługi Rady. Oferty można składać do 25 lipca br.

Nabór został ogłoszony, gdyż obecny radca prawny Agnieszka Kozłowska odchodzi z pracy z końcem czerwca br.

Od kandydatów na to stanowisko wymagane jest wykształcenie wyższe prawnicze, wpis na listę radców prawnych oraz trzyletni staż pracy. Wśród wymagań dodatkowych zawarte są m.in. co najmniej roczny staż pracy w zakresie pomocy prawnej udzielanej jednostkom administracji publicznej, biegła znajomość przepisów i aktualnego orzecznictwa, w tym w szczególności z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego, prawa pracy oraz uregulowań dotyczących zamówień publicznych.

Oferty można składać do 25 lipca br. do godz. 15:00 na adres: Starostwo Powiatowe w Lesznie, pl. Kościuszki 4, budynek B, 64-100 Leszno z dopiskiem na kopercie „Oferta zatrudnienia na stanowisko radcy prawnego w Wydziale Organizacyjno-Prawnym, Promocji i Obsługi Rady”.