Nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy szkolni, przedstawiciele rad rodziców, pracownicy socjalni oraz asystenci rodziny spotkali się w Kłodzie, gmina Rydzyna, na konferencji "Jak wychować szczęśliwe dziecko – media, motywacja, komunikacja”. W konferencji uczestniczył starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

Organizatorem konferencji był Miejsko - Gminny Osrodek Pomocy Społecznej w Rydzynie oraz szkoły podstawowe z Rydzyny, Dąbcza i Kaczkowa. Konferencja odbywała się w panelach tematycznych, m.in. „Dialog między nauczycielami, rodzicami i uczniami” oraz „Media i internet”.

Na zakończenie konferencji dzielono się wiedzą w zakresie wychowania dzieci, radzenia sobie z wyzwaniami, jakie przed rodzicami i ich dziećmi stawia współczesny świat. Wychowanie dziecka to z jednej strony ogromna radość i satysfakcja, z drugiej wyzwanie i duża odpowiedzialność.

Fot. Rydzyna24.pl

{gallery}2017/artykuly/Kloda_Konferencja_szczesliwe_dziecko,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}