Ogłoszenie Zarządu Powiatu Leszczyńskiego w sprawie udzielenia dotacji z pominięciem otwartego konkursu ofert.

Ogłoszenie Starosty Leszczyńskiego o sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w obrębie Potrzebowo, gmina Wijewo.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu we wtorek 30 lipca br. silnych burz z opadami deszczu.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w niedzielę 28 lipca, poniedziałek 29 lipca i wtorek 30 lipca br. upałów.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w sobotę 27 lipca br. silnych burz z opadami deszczu.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w środę i czwartek 24-25 lipca br. upałów.

Ogłoszenie Starosty Leszczyńskiego o sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w obrębie Górzno.

Droga od skrzyżowania w Mórkowie do skrzyżowania w kierunku Lipna jest juz przejezdna. Droga była zamkniąta od 1 lipca w związku z wykonywaniem wzmocnień krawędzi jezdni i jej poszerzaniem.