Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu 26 i 27 stycznia br. opadów marznących.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w nocy i nad ranem 25 stycznia br. opadów marznących.

Ogłoszenie Starosty Leszczyńskiego o wszczęciu postępowań w przedmiocie ustalenia odszkodowania za nieruchomości przejęte dla celów realizacji inwestycji drogowych.

Starostwo Powiatowe w Lesznie poszukuje kandydatów na zastępstwo na czas usprawiedliwionej nieobecności pracownika na stanowisko urzędnicze młodszy referent – specjalista ds. Funduszy Europejskich w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Lesznie.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w sobotę 4 stycznia 2019 r. silnego wiatru.

Informujemy, że we wtorek 31 grudnia 2019 r. (Sylwester) Starostwo Powiatowe w Lesznie będzie czynne w godz. 7.00 - 15.00.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w piątek 27 grudnia i sobotę 28 grudnia br.  zamarzanie mokrej nawierzchni dróg po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu.

Punkt nieodpłatnej pomocy prawnej zlokalizowany w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie będzie wyjątkowo czynny 23 grudnia br. w godz. 8 – 12. Dyżur ten został wprowadzony zamiennie za Wigilię, tj. wtorek 24 grudnia br.

Obwieszczenie Dyrektora Zarządu Zlewni w Zielonej Górze o wydaniu pozwolenia wodnoprawnego na przebudowę urzadzen wodnych w ramach przedsięwzięcia "Budowa drogi gminnej - obwodnica Jezierzyc KOścielnych".