Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w poniedziałek 15 kwietnia i wtorek 16 kwietnia br. przymrozków.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w środę 10 kwietnia br. przymrozków.

Obwieszczenie Starosty Leszczyńskiego o wydaniu decyzji nr 3/D/2019 o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn.: „Budowa na terenie Gminy Osieczna dróg dla rowerów w ramach zadania ograniczenia niskiej emisji na terenie Aglomeracji Leszczyńskiej”.

Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Lesznie zaprasza rolników i mieszkańców wsi na spotkanie w dniu 28 marca br. o godz. 10:00 w sali wiejskiej w Wilkowicach.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w piątek 15 marca i sobotę 16 marca br. 2019 r. silnego wiatru.

Ogłoszenie Starosty Leszczyńskiego o zamiarze wszczęcia postępowania w przedmiocie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości: gmina Osieczna, obręb Kąty, działka nr 442/9, której stan prawny jest nieuregulowany.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w niedzielę 10 marca i poniedziałek 11 marca br. 2019 r. silnego wiatru.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w piątek 8 marca 2019 r. silnego wiatru.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w poniedziałek 4 marca i wtorek 5 marca 2019 r. silnego wiatru.