Zespół cheerleaderek Alebabki 40+ z Wijewa zdobył zloty medal mistrzostw Polski w cheerleadingu sportowym. Udział w zawodach w Ostrowi Mazowieckiej został dofinansowany z budżetu powiatu leszczyńskiego.

Alebabki 40+ z Wijewa obroniły mistrzowski tytuł wywalczony w 2017 r. w Sosnowcu i w mistrzostwach Polski w cheerleadingu sportowym w Ostrowi Mazowieckiej zdobyły złoty medal. Panie od dwóch lat trenują pod kierunkiem Małgorzaty Piaseckiej.

Uczestnictwo w mistrzostwach zostało dofinansowane z budżetu powiatu leszczyńskiego.