Kwalifikacja wojskowa na terenie Powiatu Leszczyńskiego zostanie przeprowadzona w dniach 1-18 lutego br.

Powiatowa Komisja Lekarska NR 2 w Lesznie będzie urzędować w Budynku Socjalnym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Stadionie lekkoatletycznym w Lesznie. Kwalifikacji w br. podlega rocznik 1997, w którym z Powiatu Leszczyńskiego jest 360 osób z rocznika podstawowego, 31 osób z rocznika starszego oraz 13 kobiet. Powiat Leszczyński kwalifikacje wojskową realizuje jako zadanie zlecone przez Wojewodę Wielkopolskiego.

GALERIA ZDJĘĆ - zobacz