W Bukówcu Górnym i Brennie trwa układanie masy asfaltowej na przebudowywanych drogach powiatowych. W związku z tym występują utrudnienia na drogach.

W związku z układaniem masy asfaltowej przez firmę Colas Polska Sp. z o.o. mamy do czynienia z utrudnieniami na następujących odcinkach dróg:

- od 30.07.2018 r. do 31.07.2018 r. – brak przejazdu w Bukówcu Górnym pomiędzy skrzyżowaniem na Śmigiel, a stawem (od skrzyżowania z ul. Machcińską do skrzyżowania z ul. Polną),

- od 1.08.2018 r. do 4.08.2018 r. – brak przejazdu ulicą Powstańców Wlkp. od skrzyżowania przy kościele w Brennie do wysokości Szkoły Podstawowej w Wijewie.