Starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak otrzymał wyróżnienie Filar Gminy Wijewo, przyznane przez wójta Mieczysława Drożdżyńskiego.

Jak co roku w pierwszą sobotę lutego w domu kultury w Brennie odbył się Bal Wójta Gminy Wijewo. Podczas niego wręczono wyróżnienia Filar Gminy, przyznane lokalnym przedsiębiorcom oraz działaczom, którzy przyczynili się do rozwoju gminy Wijewo.

W tym roku Filar Gminy otrzymali Józef Wojciech i Genowefa Zielnica z Chóru Hejnał Wijewo, Sławomira Miś z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Brennie, Łukasz Drożdżyński, właściciel firmy Usługi Stolarskie z Miastka oraz Jarosław Wawrzyniak, starosta leszczyński.

Wyróżnienia wręczali wójt Gminy Wijewo Mieczysław Drożdżyński wraz przewodnicząca Rady Gminy Wijewo Mariolą Rąk.

fot. D.Miś