Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie wraz z Fundacją Promocji Gmin Polskich zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa wielkopolskiego”.

Podczas spotkania zostanie przedstawiony projekt grantowy na szkolenia, w ramach którego można pozyskać dla swojej gminy do 150 tys. zł, 100% dofinansowana.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 14 lutego 2019 r., w godzinach od 12:00 do 14:00, w Starostwie Powiatowym w Lesznie, sala nr 18, Plac Kościuszki 4b, 64-100 Leszno.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli gmin, jednostek podległych (np. szkół, bibliotek, domów kultury) oraz organizacji pozarządowych, a także wszystkie zainteresowane tematem spotkania osoby.

W celu udziału w spotkaniu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 65 525 69 66, 65 529 68 06

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a o wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Organizator:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie