Klub Aktywnych Patriotów działający przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Lesznie obchodził swe pięciolecie. W jubileuszu uczestniczył m.in. starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

Klub Młodych Patriotów działający w Zespole Szkół Ekonomicznych w Lesznie podsumował w ratuszu w Lesznie pięć lat działalności. Uczniowie przedstawili historię klubu, a jego opiekunka dr Barbara Foryńska, nauczycielka ZSE, wręczyła dyplomy wyróżnionym aktywnym patriotom, kończącym w tym roku naukę w szkole.

Klub Aktywnych patriotów przyjął w swe szeregi nowych członków honorowych - dr. Stanisława Jędrasia, emerytowanego nauczyciela ZSE i znanego regionalistę oraz dr. Piotra Jóźwiaka, wiceprezydenta Leszna.

fot. www.leszno24.pl