Fundacja Centrum Aktywności Twórczej, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Poznań oraz Miasto Leszno zorganizowały w Lesznie „Dzień Europy i leszczyńskie Targi Organizacji Pozarządowych”.

Na kilka godzin rynek w Lesznie zapełnił się mieszkańcami, którzy tłumnie uczestniczyli w tradycyjnym Dniu Europy, połączonym z prezentacją ofert ok 60 organizacji pozarządowych, firm i klubów sportowych z regionu leszczyńskiego. Na scenie prezentowały programy artystyczne przedszkola, zespoły miejskie oraz wolontariusze z kilku krajów goszczący w Lesznie.

Jedno ze stoisk – Miasteczko Europejskie - przygotowali pracownicy Punktu Informacji Funduszy Europejskich w Lesznie, prowadzonego przez Starostwo Powiatowe w Lesznie.

{gallery}2019/Leszno_Dzien_Europy_2019,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}