W dniach 25-27 maja br. na czas remontu zostanie zamknięty przejazd kolejowy na drodze powiatowej w Kłodzie w gminie Rydzyna.

Spółka Dromo z Poznania wykona remont przejazdu kolejowego w linii Poznań – Wrocław w miejscowości Kłoda. Prace potrwają trzy dni - od soboty 25 maja br. do poniedziałku 27 maja br.

W dniach 25 maja br. od godz. 8:00 do poniedziałku 27 maja br. do godz. 8:00 przejazd będzie zamknięty. Do chwili zakończenia robót wprowadzony zostanie objazd przez Kłodę, Augustowo, Kaczkowo, Czerninę i Tarnową Łąkę.

Następnie w dniu 27 maja br. w godz. 8:00 - 22:00 przejazd będzie zamknięty połówkowo, a ruch będzie sterowany ręcznie.