W dniach 12-13 marca br. odbył się Turniej Koszykówki o „Puchar Rycerzy Rydzyna”, pod patronatem Starosty Leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka i Burmistrza Miasta i Gminy Rydzyna Kornela Malcherka.

W Turnieju udział wzięło ponad 100 zawodników, w dwóch kategoriach wiekowych- zawodniczki i zawodnicy z klas I-III oraz klas IV-V szkół podstawowych. Niepokonaną drużyną okazał się Klub Rycerze Rydzyny, deklasując rywali i wygrywając każdy z rozgrywanych meczy. Ukoronowaniem turnieju było wręczenie zwycięskiej drużynie okazałego pucharu, a każdemu z uczestników pamiątkowego medalu. Ponadto wręczono indywidualne nagrody dla najlepszych zawodniczek i zawodników Turnieju. Wszystkim zawodnikom gratulujemy wysokiej formy sportowej, a całej rodzinie koszykarskiej Klubu „Rycerze Rydzyna”, profesjonalnej organizacji Turniej.