Do 23 października br. Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP w Lesznie czeka na zgłoszenia w konkursie „Działania Godne Uwagi”.

Ruszyła IV edycja Konkursu „Działania Godne Uwagi” mającego na celu wyłonienie najciekawszych inicjatyw realizowanych przez wielkopolskie organizacje i grupy nieformalne na rzecz mieszkańców Wielkopolski.

Informacja Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP

Ruszył Konkurs „Działania Godne Uwagi”!  Zachęcamy do pochwalenia się swoimi inicjatywami! Niech usłyszy o nich cała Wielkopolska!

Działania społeczne zgłoszone do Konkursu powalczą o tytuł  „Działania Godnego Uwagi”. Inicjatywy można zgłaszać w następujących kategoriach:

• Społeczeństwo
  • Sport
  • Edukacja, Rozwój, Przedsiębiorczość
  • Zdrowie i Ekologia.

Kapituła wyłoni po dwie najciekawsze inicjatywy z każdego z subregionów. Z kolei internauci w głosowaniu na Facebooku wybiorą najciekawsze ich zdaniem inicjatywy z miasta Poznania oraz Wielkopolski.

Zwycięskie inicjatywy otrzymają statuetką oraz zostaną opisane w specjalnie przygotowanej publikacji pn. „Działania Godne Uwagi” , która będzie dystrybuowana wśród jednostek samorządu terytorialnego oraz podmiotów ekonomii społecznej z Wielkopolski. Zwycięzcy otrzymają również możliwość promocji swoich działań w wybranych mediach.

Zgłoszenia do udziału w Konkursie można nadsyłać do 23 października br. na specjalnym formularzu zgłoszeniowym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.ekonomiaspoleczna.pisop.pl.