Starostwo Powiatowe w Lesznie będzie czynne w sobotę 7 grudnia br.  W zamian będzie nieczynne w Wigilię 24 grudnia br.

Zgodnie z zarządzeniem starosty leszczyńskiego w sobotę 7 grudnia br. Starostwo Powiatowe w Lesznie będzie czynne w godz. 7:00 – 15:00.  Dotyczy to wszystkich wydziałów starostwa w budynkach na pl. Kościuszki 4 b i 4 c oraz przy Alejach Jana Pawła II 23 w Lesznie.

W sobotę 7 grudnia br. czynne będzie również Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie.

W zamian Starostwo Powiatowe oraz PCPR będą nieczynne w Wigilię 24 grudnia br.

Zmiana dni pracy nie dotyczy natomiast Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie, który będzie czynny 24 grudnia br.