Patryk Juszczak, uczeń Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Rydzynie, otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

W Lesznie odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/20. Wśród uczniów odbierających tę prestiżową nagrodę znalazł się Patryk Juszczak z klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego dla Młodzieży Niesłyszącej i Słabosłyszącej funkcjonującej w SOSW Rydzyna. Stypendium w imieniu premiera Mateusza Morawieckiego wręczyła Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Leszczyńska.
Patryk Juszczak pozytywnie wyróżnia się wśród uczniów rydzyńskiej placówki, jest dla innych uczniów dobrym przykładem wysokiej motywacji do nauki, wzorowej kultury osobistej i zaangażowania w różnorodne działania w szkole.

{gallery}Rydzyna_SOSW_stypendium_premiera_2019,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}