Zawodniczki Klubu Sportowego KUK-SON Pawłowice zdobyły dwa medale podczas Pucharu Polski seniorów w taekwondo olimpijskim w Warszawie. Natomiast trener tego klubu Damian Sadowski został mistrzem Polski masters.

Warszawa była gospodarzem ostatniego w tym roku turnieju rankingowego Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego Warszawa Cup 2019. Klub Sportowy KUK-SON Pawłowice reprezentowały dwie zawodniczki. Lena Małecka zdobyła złoty medal w kategorii senior waga – 46 kg, a Paulina Bieniek - brązowy medal w kategorii senior waga – 57 kg. Obie zawodniczki zdobyły cenne punkty w rankingu PZTO oraz możliwość powołana do kadry wojewódzkiej – juniorów (Lena Małecka) i młodzieżowców (Paulina Bieniek).

Natomiast trener KS KUK-SON Pawłowice Damian Sadowski został mistrzem Polski masters w rozegranej po raz pierwszy w historii Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego Mistrzostw Polski w konkurencji kyorugi – walki sportowej, w kategorii wagowej + 80 kg.