W wieku 62 lat zmarł Janusz Chodorowski, były wójt gminy Lipno, wicewójt gminy Wijewo i radny powiatu leszczyńskiego pierwszej kadencji.

Janusz Chodorowski został w 1998 r. wybrany do Rady Powiatu Leszczyńskiego pierwszej kadencji. W latach 2001-2010 był wójtem gminy Lipno, a w latach 2011-2015 - wicewójtem gminy Wijewo oraz kierownikiem referatu budownictwa, rolnictwa i ochrony środowiska Urzędu Gminy Wijewo.

Msza w intencji zmarłego odprawiona zostanie w sobotę 1 lutego br. o godz. 13:00 w kaplicy w Lipnie, natomiast pogrzeb odbędzie się w Lesznie.

foto leszno.naszemiasto.pl