12 lutego br.  w siedzibie Ośrodka Kształcenia Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lesznie przy ul. Krótkiej 5 odbędzie się na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat możliwości pozyskania wsparcia na działania szkoleniowe i doradcze w zakresie rozwoju firm.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie wraz z Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Poznaniu zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat możliwości pozyskania wsparcia na działania szkoleniowe i doradcze w zakresie rozwoju firm, poprzez rozwój kwalifikacji i kompetencji pracowników i kadry zarządzającej.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Spotkanie odbędzie się w środę 12 lutego 2020 r. w godz. 10:00 - 12:00 w siedzibie Ośrodka Kształcenia Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lesznie przy ul. Krótkiej 5.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są telefonicznie pod numerami: 65 525 69 66,  65 529 68 06 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się na stronie www.leszczynskiecentrumuslug.pl

Program spotkania 

Logo strony