Zawodnicy UKS ZSO Włoszakowice wygrali w Lesznie drugi zjazd IV Wielkopolskiej Ligi Juniorów w szachach.

W zawodach zagrało 165 zawodników reprezentujących 24 drużyny z  klubów zachodniej i centralnej Wielkopolski. Uczniowski Klub Sportowy przy  Zespole Szkół Ogólnokształcących we  Włoszakowicach reprezentowały cztery drużyny sześcioosobowe, a pierwsza z nich wywalczyła pierwsze miejsce. Na drugim stopniu podium stanęła drużyna RUKS Korona-Rawbud Rawicz I, a na trzecim – MUKS Wieża Kórnicka Kórnik. Zwycięzcy wystąpili w składzie: Rafał Lorenz, Mikołaj Biegański, Tobiasz Walkowski, Filip Zielinowski, Karolina Janiszewska  i Gabriela Zielinowska.

Oprócz sukcesu drużynowego medale w kategorii indywidualnej zdobyło czworo zawodników UKS ZSO Włoszakowice: Karolina Janiszewska – srebrny, Gabriela Zielinowska  - srebrny, Tobiasz Walkowski – brązowy i Lena Owsianna - brązowy oraz dwoje zawodników Skoczków Święciechowa: Wojciech Mroziński – srebrny i Filip Krakowiak – brązowy.