Informujemy, że w związku z wprowadzeniem na obszarze Polski stanu zagrożenia epidemicznego, od poniedziałku 16 marca br. do odwołania w Starostwie Powiatowym w Lesznie nie będzie prowadzona bezpośrednia obsługa klientów.

Brak bezpośredniej obsługi dotyczy wydziałów zlokalizowanych zarówno w budynkach na pl. Kościuszki 4b i 4c, jak i w budynku przy Alejach Jana Pawła II 23. Urząd zostaje zamknięty dla osób niebędących jego pracownikami. Zamknięte dla klientów i osób z zewnątrz będą także wszystkie jednostki organizacyjne Powiatu Leszczyńskiego.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku przekroczenia w tym czasie 30-dniowego terminu rejestracji oraz zgłoszenia nabycia i zbycia pojazdu nie będą nakładane kary finansowe.

Starostwo Powiatowe w Lesznie oraz jednostki organizacyjne Powiatu Leszczyńskiego funkcjonują. W ważnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszystkie najważniejsze telefony i adresy mailowe znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej

Dane kontaktowe:

Punkt Obsługi Klienta – 65 5296800

Sekretariat – 65 5296801

Skarbnik Powiatu Marcin Wydmuch - tel. 65 5296804

Sekretarz Powiatu Katarzyna Kamińska – tel. 65 5296808

Wydział Organizacyjny, Oświaty i Spraw Społecznych - tel. 65 5296808; tel. 65 5296825

Wydział Budżetowo – Finansowy, Planowania i Rozwoju – tel. tel. 65 5296804

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich – tel.  65 5256966 ; 65 5296806

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności – tel. 65 5296840

Wydział Architektury i Budownictwa - tel. 65 5296826 ; 65 5296827

Wydział Ochrony Środowiska i Transportu - tel. 65 529681 ; 65 5296832

Powiatowy Rzecznik Konsumentów -  tel.65 5296823

Inspektor ds. Kontaktów z Mediami – tel. 65 5296811

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Komunikacji - tel.65 5296818

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości – tel. 65 5296843