W sali Gminnego Centrum Kultury w Garzynie odbył się IV Festiwal Piosenki „Śpiewaj z nami”. Zorganizowali go Zespół Szkół w Górznie i Gminne Centrum Kultury w Krzemieniewie, pod patronatem starosty leszczyńskiego. Na scenie zaprezentowało się prawie stu wykonawców.

Młodzi artyści przyjechali ze szkół specjalnych i placówek opiekuńczo – wychowawczych województwa wielkopolskiego. Uczestnicy festiwalu zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe w dwóch grupach – soliści i zespoły wokalne. Docenieni zostali wszyscy uczestnicy. Każdy otrzymał dyplom i upominek.

Najlepsi wykonawcy zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami. Po raz pierwszy została przyznana nagroda Grand Prix. Za wykonanie „Piosenki na cztery kopyta i wiatr” puchar i nagrodę rzeczową otrzymał Adrian Lichy z Górzna.

Honorowy patronat nad imprezą objął starosta leszczyński i Radio Elka.

{gallery}2016/artykuly/Gorzno_festiwal_2016,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}