Siedziba Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Rydzynie

Trzy oferty złożono w drugim przetargu na modernizację sanitariatów prowadzonego przez powiat leszczyński Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie.

Radni i Zarząd Powiatu Leszczyńskiego VII kadencji

Rada Powiatu Leszczyńskiego na pierwszej sesji wybrała władze samorządowe VII kadencji.

Siedziba Starostwa Powiatowego w Lesznie

Komisarz wyborczy Marcin Czwojda zwołał na wtorek 7 maja br. na godz. 12:00 I sesję nowo wybranej Rady Powiatu Leszczyńskiego. Odbędzie się ona w Miejskim Ośrodku Kultury w Lesznie, ul. Chrobrego 3 a.

Droga powiatowa do Frankowa

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie ogłosił przetarg na wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni na czterech odcinkach dróg w gminach Lipno i Krzemieniewo, o łącznej długości ok. 4 km.

Znakowanie roweru

Leszczyńska policja kontynuuje w maju br. znakowanie rowerów metodą WIBEROO. Wystarczy zadzwonić do dzielnicowych i umówić się na konkretny dzień i godzinę.

Kwiaty pod  Pomnikiem 200-lecia Konstytucji 3 Maja i Odzyskania Niepodległości w Lesznie składa wicestarosta leszczyński Maciej Wiśniewski

Pod Pomnikiem 200-lecia Konstytucji 3 Maja i Odzyskania Niepodległości w Lesznie odbyła się patriotyczna manifestacja z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja.

Plakat obrazujący tekst
Siedziba Starostwa Powiatowego w Lesznie

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Lesznie

W Lesznie odbyły się powiatowe eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Szachistki ze Szkoły Podstawowej we Włoszakowicach

Drużyna Szkoły Podstawowej we Włoszakowicach zajęła piąte miejsce w Ogólnopolskim turnieju finałowym szkół w szachach drużynowych w Pokrzywnie w powiecie nyskim, rozgrywanym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Sesja Rady Powiatu Leszczyńskiego

Radni na LXXXI sesji – ostatniej w kadencji 2018-2024 - Rady Powiatu Leszczyńskiego przyjęli cztery  uchwały, w tym zmienili tegoroczny budżet samorządu.

Sesja Rady Powiatu Leszczyńskiego

Przewodniczący Jan Szkudlarczyk zwołał na piątek 26 kwietnia br. na godz. 13:00 LXXXI - ostatnią w obecnej kadencji - sesję Rady Powiatu Leszczyńskiego. Odbędzie się ona w Starostwie Powiatowym w Lesznie, pl. Kościuszki 4b.