Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży Powiatu Leszczyńskiego

Drużyna Osieczna II wygrała mistrzostwa powiatu leszczyńskiego w piłce plażowej dziewczyn.

W Pawłowicach zorganizowano Mistrzostwa w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców z Leszna i powiatu leszczyńskiego.

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Drobninie w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Mistrzostwa w mini piłce siatkowej dziewcząt. Mistrzyniami powiatu zostały siatkarki z Lipna.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie odbyły się mistrzostwa powiatu leszczyńskiego w warcabach 64 polowych rozgrywane w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej rok szkolny 2018/2019.

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Drobninie w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Mistrzostwa w Mini Piłce Siatkowej. Mistrzami powiatu została drużyna z Pawłowic.

W hali sportowo-środowiskowej we Włoszakowicach odbyły się z Leszczyńskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt ze szkół powiatu leszczyńskiego rywalizujących w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Drobninie cztery drużyny ze szkół podstawowych powiatu leszczyńskiego rozgrywały między sobą mecze siatkówki. Mistrzami powiatu w siatkówce chłopców zostali uczniowie z Pawłowic. Pokonali oni drużyny z Kaczkowa i Święciechowy.

Mistrzami powiatu w tenisie stołowym zostali uczniowie z Nowego Belęcina i Dąbcza. Rozgrywki dzieci i młodzieży odbyły się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Nowym Belęcinie. To kolejne zawody rozgrywane w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.