W parku za pałacem w Pawłowicach odbyły się Mistrzostwa w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Zawodnikom kibicował i uczestniczył w ceremonii wręczania medali wicestarosta leszczyński Robert Kasperczak.

Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Leszna i powiatu leszczyńskiego rywalizowała w biegach w poszczególnych kategoriach. Zawody rozgrywano w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej rok szkolny 2017/2018. Powiat leszczyński współfinansował to wydarzenie.

Najlepsi zawodnicy wystartują w finale wojewódzkim, który odbędzie się w maju br.

Wyniki Mistrzostw w Drużynowych Biegach Przełajowych

Fot. MOS Leszno

{gallery}2018/artykuly/Pawlowice_biegi_przelajowe,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}