Zawodniczki z Lipna wygrały rozgrywki Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt szkół Powiatu Leszczyńskiego, które odbywały się na boisku do siatkówki plażowej przy III Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Lesznie.

Szkoły  z Lipna, Osiecznej, Wijewa, Włoszakowic, Nowego Belęcina, Święciechowy wystawiły po dwa zespoły. Wygrała drużyna nr 2 z Lipna. Na drugim miejscu uklasowała się drużyna nr 2 z Osiecznej. Trzecie miejsce zajęły dziewczyny z drużyny nr 1 z Wijewa.

Dziewczynom dopisała piękna pogoda. Zawodniczki  przywitał i życzył udanej rywalizacji wicestarosta leszczyński Robert Kasperczak. Po zakończonej, trudnej rywalizacji medale i puchar wręczyli starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak i wicestarosta.

{gallery}2018/artykuly/Siatkowka_plazowa_dziewczyny,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}