Komunikat końcowy XVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych - zawody rejonu Leszno w siatkówce chłopców.
KOMUNIKAT KOŃCOWY
XVIII IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
ZAWODY REJONU LESZNO
WPIŁCE SIATKOWEJ
CHŁOPCÓW
- 1.Organizator: Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA” - REJON LESZNO kontakt: 728 731 456; www.rejonleszno.bho.pl
- 2.Gospodarz: RAWICZ
- 3.Termin zawodów: 09.03.2017
- 4.Miejsce: Hala sportowa SP nr 5 w Rawiczu
Sędzia główny: P. Ewa Nawrocka
Kierownik zawodów: P. Zbigniew Lipowicz
Opieka medyczna: pielęgniarka szkolna P. Elżbieta Woźna
- 5.Uczestnicy: awans do rejonu: pierwsze zespoły z powiatów oraz z limitu
Do weryfikacji w dniu zawodów niezbędne były:
- aktualne legitymacje (podpisane i opieczętowane, zgodne z pkt. IV regulaminu ogólnego WIMS 2016/17
- zgłoszenie do WIMS na druku SZS
I. STARTUJĄCE SZKOŁY
1. Szkoła Podstawowa w Święciechowie
2. Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wolsztynie
4. Szkoła Podstawowa w Krobi
5. Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawiczu
6. Szkoła Podstawowa nr 5 w Rawiczu
II. ELIMINACJE
GRUPA A
WYNIKI SPOTKAŃ
Mecz | Szkoła | Szkoła | Wynik | Set I | Set II | Set III |
1 | SP Święciechowa | SP nr 9 Leszno | 0:2 | 6:25 | 8:25 | |
2 | SP nr 9 Leszno | SP nr 4 Rawicz | 2:0 | 25:13 | 25:21 | |
3 | SP nr 4 Rawicz | SP Święciechowa | 2:1 | 23:25 | 25:6 | 15:5 |
TABELA
Miej. | Szkoła | PKT | Sety |
1 | SP nr 9 Leszno | 4 | 4:0 |
2 | SP nr 4 Rawicz | 3 | 2:3 |
3 | SP Święciechowa | 2 | 1:4 |
GRUPA B
WYNIKI SPOTKAŃ
Mecz | Szkoła | Szkoła | Wynik | Set I | Set II | Set III |
1 | SP nr 5 Rawicz | SP Krobia | 1:2 | 25:22 | 9:25 | 13:15 |
2 | SP Krobia | SP nr 1 Wolsztyn | 2:1 | 15:25 | 25:20 | 15:12 |
3 | SP nr 1 Wolsztyn | SP nr 5 Rawicz | 2:0 | 25:12 | 25:20 |
TABELA
Miej. | Szkoła | PKT | Sety |
1 | SP Krobia | 4 | 4:2 |
2 | SP nr 1 w Wolsztynie | 3 | 3:2 |
3 | SP nr 5 Rawicz | 2 | 1:4 |
III PÓŁFINAŁ
Mecz | Szkoła | Szkoła | Wynik | Set I | Set II | Set III |
A1 – B2 | SP nr 9 Leszno | SP nr 1 Wolsztyn | 2:0 | 25:16 | 25:12 | |
B1 – A2 | SP Krobia | SP nr 4 Rawicz | 2:1 | 17:25 | 25:21 | 15:10 |
IV. FINAŁ
Mecz | Szkoła | Szkoła | Wynik | Set I | Set II |
o I miejsce | SP nr 9 Leszno | SP Krobia | 2:0 | 25:14 | 25:9 |
o III miejsce | SP nr 1 Wolsztyn | SP nr 4 Rawicz | 0:2 | 22:25 | 24:26 |
V. OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
1. Szkoła Podstawowa nr 9 w Lesznie
2. Szkoła Podstawowa w Krobi
3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawiczu
4. Szkoła Podstawowa nr 1 w Wolsztynie
5. Szkoła Podstawowa w Świeciechowie
Szkoła Podstawowa nr 5 w Rawiczu
VI. SKŁADY ZESPOŁÓW
SP KROBIA | SP nr 1 WOLSZTYN | SP nr 4 RAWICZ |
Dykcik Kamil | Adamczak Marcin | Dąbrowicz Alan |
Hoska Adam | Korsun Maksymilian | Demut Maciej |
Kuźnik Antoni | Koza Dawid | Demut Michał |
Łysakowski Łukasz | Kryś Paweł | Fengler Mikołaj |
Marciniak Marcin | Kryś Piotr | Jurga Filip |
Mikołajczak Mateusz | Laskowski Jakub | Karkosz Kacper |
Nawrocki Jakub | Nitschke Jan | Kos Marcin |
Podworski Piotr | Nowak Kacper | Rudny Patryk |
Skorupka Wiktor | Olszewski Marcin | |
Śmierzchała Marcin | Pietrzyk Dawid | |
Nauczyciel P. Włodzimierz Sikorski |
Nauczyciel P. Artur Walczak |
Nauczyciel P. Dariusz Błoniewski |
SP nr 9 LESZNO | SP nr 5 RAWICZ | SP ŚWIĘCIECHOWA |
Adamczyk Oskar | Bołuńdź Maciej | Florczak Mateusz |
Galon Tobiasz | Gil Marcin | Hermanowicz Oskar |
Kaźmierczak Hadrian | Jędryczka Mateusz | Koźmiński Kacper |
Kowalczewski Mateusz | Lipowczyk Adam | Lorek Grzegorz |
Kubiak Kacper | Siecla Oliwier | Mroziński Miłosz |
Majer Maksymilian | Stańczewski Rafał | Mroziński Wojciech |
Mielcarek Mateusz | Szymkowiak Jakub | Nędza Artur |
Moszak Borys | Wojtyczka Jonasz | Żyliński Paweł |
Siecla Kamil | Żurek Jakub | |
Świetlik Ernest | Wojtyczka Mateusz | |
Nauczyciel P. Michał Bończek |
Nauczyciel P. Michał Bródka |
Nauczyciel P. Adam Tyrała |
Gratulujemy zespołowi Szkoły Podstawowej nr 9 w Lesznie awansu do finału Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz życzymy zdobycia medalu.
Nagrody:
- wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, zwycięzca statuetkę,
- trzy pierwsze zespoły otrzymały medale.
Dziękujemy:
- Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 5 w Rawiczu P. Michałowi Bródce za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów oraz za sfinansowanie wyżywienia i medali,
- Nauczycielom wychowania fizycznego SP nr 5 w Rawiczu za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu zawodów.