slid

Uruchomiony został zmodernizowany system internetowej rezerwacji wizyty w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie. Alternatywnie można także umówić się telefonicznie w każdą środę rano.

Załatwianie spraw w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie poprzedza ich rejestracja. Aby ułatwić mieszkańcom znalezienie dogodnego dla siebie terminu większość wizyt rezerwowana jest całodobowo przez internet.

Aby usprawnić obsługę internetową mieszkańców Starostwo Powiatowe w Lesznie zmodernizowało  system kolejkowy, który stał się bardziej przejrzysty i funkcjonalny. Umożliwia rezerwację wizyt nie tylko z komputerów i laptopów działających w oparciu o systemy operacyjne Windows  i Linux, ale także z urządzeń mobilnych pracujących na systemie operacyjnym iOS, czyli popularnych iPhonów oraz z MacBooków pracujących w systemie macOS.

Zgodnie z deklaracjami dziś - 3 sierpnia br. - uruchomiony został system internetowy, który umożliwia rezerwację wizyt na trzy tygodnie do przodu. Informujemy jednocześnie, że 14 sierpnia br. będzie dniem wolnym od pracy w Starostwie Powiatowym w Lesznie. Przed wybraniem terminu należy wybrać rodzaj sprawy do załatwienia.

Rezerwacja odbywa się tak jak dotychczas ze strony internetowej powiatu leszczyńskiego lub Biuletynu Informacji Publicznej powiatu leszczyńskiego pod adresem:

https://bezkolejki.eu/powiatleszczynski

Alternatywna możliwość umówienia wizyty to rejestracja telefoniczna - w każdym tygodniu w środy można umówić się na kolejny tydzień pod numerem telefonu 65 5296820, do wyczerpania wolnych miejsc na liście. Ponieważ duża liczba osób dzwoni na ten numer, a pracownicy Wydziału Komunikacji jednocześnie obsługują mieszkańców przy okienkach, czas uzyskania połączenia nie zawsze jest krótki. Prosimy zatem w tej sprawie o wyrozumiałość.

Logo strony