Droga w Tarnowej Łące zbudowana

Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna zbudowało 150 mb drogi powiatowej w Tarnowej Łące w gminie Rydzyna.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie zlecił za ok. 78 tys. zł budowę 150 mb drogi o nawierzchni asfaltowej w Tarnowej Łące. W związku z wolnymi środkami w budżecie powiatu na to zadanie, ZDP zlecił dodatkowo jeszcze za ok. 19 tys. zł budowę kolejnych 30 mb drogi.

Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna wykonało podbudowę jezdni o szerokości pięciu metrów i następnie ułożyło na niej nawierzchnię bitumiczną. Inwestycję sfinansują samorządy powiatu leszczyńskiego oraz gminy Rydzyna.

Do utwardzenia w Tarnowej Łące pozostał jeszcze odcinek ok. 150 mb drogi powiatowej.