Ciąg pieszo - rowerowy w Kąkolewie

W Kąkolewie zakończona została przebudowa blisko pół kilometra chodnika na ciąg pieszo – rowerowy.

W celu poprawy bezpieczeństwa rowerzystów i pieszych firma Kompleksowe Roboty Ziemne i Ogólnobudowlane Michał Smektała ze Święciechowy przebudowała chodnik wzdłuż ul. Krzywińskiej w Kąkolewie na ścieżkę rowerową. Ciąg o długości 475 mb na odcinku od siedziby Zespołu Szkół za skrzyżowanie z ul. Jabłonkową ma obecnie 2,5 m szerokości.

Prace za 61,9 tys. zł zostały sfinansowane po połowie przez powiat leszczyński i gminę Osieczna.

Facebook Powiat 2