Godło Polski  Herb województwa Wielkopolskiego POL powiat leszczyński COA    800px POL gmina Krzemieniewo Herb Lipna - link 1200px POL Osieczna COA Rydzyna Święciechowa Wijewo Włoszakowice

Top - obrazek ze zdjęciami

Debata o bezpieczeństwie w Osiecznej

W Osiecznej  odbyła się debata zorganizowana przez Komendę Miejską Policji w Lesznie pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

W Osiecznej odbyła się debata z udziałem mieszkańców. Było to spotkanie ewaluacyjne mające na celu wypracowanie wspólnych rozwiązań w odniesieniu do postulatów złożonych podczas ubiegłorocznej debaty. Uczestnicy spotkania zadawali pytania, składali wnioski i prośby do różnych instytucji, w tym policji. Zwracano uwagę na tematy związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, sugerowano pewne rozwiązania komunikacyjne oraz dotyczące zmiany organizacji ruchu. Rozmawiano także o zabezpieczeniu sezonu letniego w miejscowości letniskowej.

W debacie uczestniczyli m.in. zastępca komendanta miejskiego policji w Lesznie mł. insp. Sławomir Glapiak, starosta leszczyński Maciej Wiśniewski i burmistrz gminy Osieczna Sławomir Kosmalski.

Logo strony