Fundacja Fundusz Współpracy wraz z Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich zapraszają na bezpłatne szkolenia odbywające się w ramach realizowanego na zlecenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów projektu "Organizacje wiejskie w procesie stanowienia prawa".

Projekt skierowany  jest do organizacji wiejskich i z małych miast, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.

Bezpłatne szkolenie dla stowarzyszeń, fundacji i klubów z terenu województwa wielkopolskiego odbędzie się w dniach 14-15 czerwca 2018 r. w Hotelu Ossowski, ul. Dąbrówki 1, 62-006 Kobylnica.

Szczegóły dotyczące szkolenia oraz całego projektu dostępne są na stronie

www.prawonawsi.pl