Starostwo Powiatowe w Lesznie zatrudni referenta prawnego. Nabór na obsadzenie stanowiska w wydziale organizacyjno – prawnym, promocji i obsługi rady zakończy się w poniedziałek 24 października br.

Starosta leszczyński ogłosił nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze - referenta prawnego. Warunki zatrudnienia w wydziale organizacyjno-prawnym, promocji i obsługi rady to m.in. posiadanie wykształcenia wyższego prawniczego, posiadanie statusu aplikanta radcowskiego lub adwokackiego, a także doświadczenie w pracy przy przeprowadzaniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych.

Nowy pracownik będzie odpowiedzialny m.in. za prowadzenie specjalistycznego poradnictwa dla organów powiatu leszczyńskiego, starostwa oraz jednostek organizacyjnych powiatu oraz opracowywanie projektów uchwał, postanowień, decyzji, umów oraz innych dokumentów.

Dokumenty aplikacyjne należy składać w Punkcie Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Lesznie lub przesłać w terminie odbioru do dnia 24 października br. do godz. 16.00.