Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży Powiatu Leszczyńskiego

Siatkarze SP Brenno

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Brennie zostali mistrzami powiatu leszczyńskiego w siatkówce w turnieju rozegranym w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii Igrzyska Dzieci.

Uczennice Szkoły Podstawowej w Drobninie zostały mistrzyniami powiatu leszczyńskiego w siatkówce w turnieju rozegranym w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii Igrzyska Dzieci.

Uczestnicy finału Igrzysk Dzieci w futsalu w Rydzynie

Drużyna Szkoły Podstawowej we Włoszakowicach została mistrzem powiatu leszczyńskiego w futsalu. Finał Leszczyńskich Igrzysk Dzieci w Rydzynie.

Medaliści Iggrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych w Lesznie

W Lesznie odbyły się Leszczyńskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewczyn i chłopców. Mistrzami powiatu leszczyńskiego zostały drużyny z Drobnina i Dąbcza (dziewczyny) oraz Wilkowice i Rydzyna (chłopcy).

Finał Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pawłowicach w drużynowych biegach przełajowych, z zawodnikami stoją (od lewej) wicestarosta Maciej Wiśniewski, starosta Jarosław Wawrzyniak i burmistrz Rydzyny Kornel Malcherek

W Pawłowicach rozegrano finał Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych. Dwa finały wygrali uczniowie z Rydzyny, po jednym uczniowie z Wijewa, Osiecznej, Wilkowic i Kąkolewa.

Mistrz powiatu leszczyńskiego w siatkówce chłopców - SP Drobninużyna SP w Kąkolewie

Zespół Szkoły Podstawowej w Drobninie został mistrzem powiatu leszczyńskiego w siatkówce chłopców w turnieju rozgrywanego w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Mistrzynie powiatu leszczyńskiego w siatkówce - drużyna SP Drobnin

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Drobninie - zarówno w kategorii dziewczyn, jak i chłopców - zostali mistrzami powiatu leszczyńskiego w siatkówce w turnieju rozgrywanego w ramach Leszczyńskich Igrzysk Dzieci. 

Mistrzynie powiatu leszczyńskiego w siatkówce - drużyna SP Rydzyna

Zawodniczki Szkoły Podstawowej w Rydzynie zostały mistrzyniami powiatu leszczyńskiego w siatkówce.

Uczestnicy mistrzostw w warcabach klasycznych w  Lipnie

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wilkowicach oraz Szkoły Podstawowej w Osiecznej okazali się najlepszymi w powiecie leszczyńskim w mistrzostwach w warcabach klasycznych w Lipnie. Zawody odbyły się w ramach Leszczyńskich Igrzysk Dzieci oraz Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.