Plakat obrazujący tekst

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w powiecie leszczyńskim 15 lipca br. upałów.

Siedziba Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Rydzynie

Prowadzony przez Powiat Leszczyński Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rydzynie ogłosił przetarg na rozbudowę systemu odprowadzania wód opadowych z dachów budynków oraz renowację zabytkowej elewacji budynku oficyny wschodniej kompleksu oświatowego.

Plakat obrazujący tekst

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o możliwości wystąpienia w powiecie leszczyńskim w czwartek 11 lipca burz.

Tenisistki stołowe Wametu Dąbcze

Wamet Dobry Wiązar Dąbcze zajął trzecie miejsce w Wielkopolsce w klasyfikacji klubowej w ramach współzawodnictwa Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Po raz trzeci z rzędu drużyna z gminy Rydzyna znalazła się w najlepszej “trójce” klubów w województwie wielkopolskim.

Droga powiatowa Włoszakowice - Zaborówiec

Pięć firm złożyło oferty w przetargu na budowę trzech odcinków drogi dla rowerów wzdłuż drogi powiatowej Brenno – Zaborówiec - Włoszakowice. Najtańsze oferty wynoszą łącznie ok. 7,9 mln zł.

Plakat obrazujący tekst

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o możliwości wystąpienia w powiecie leszczyńskim w czwartek 4 lipca burz.

Znakowanie roweru

Leszczyńska policja kontynuuje w maju br. znakowanie rowerów metodą WIBEROO. Wystarczy zadzwonić do dzielnicowych i umówić się na konkretny dzień i godzinę.

Plakat obrazujący tekst

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o możliwości wystąpienia w powiecie leszczyńskim w poniedziałek 1 lipca burz.

Plakat obrazujący tekst

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o wystąpieniu w powiecie leszczyńskim 29 czerwca br. upałów.

Plakat obrazujący tekst

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Poznaniu ostrzega o możliwości wystąpienia w powiecie leszczyńskim w piątek 28 czerwca burz.

Podpisanie umowy w Starostwie Powiatowym w Lesznie

W Starostwie Powiatowym w Lesznie podpisana została umowa o dofinansowanie kwotą 1 mln zł z Programu Lekkoatletycznego Województwa Wielkopolskiego przebudowy kompleksu sportowego przy prowadzonym przez Powiat Leszczyński Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rydzynie.

Plakat obrazujący tekst

Ogłoszenie Starosty Leszczyńskiego o wywieszeniu wykazu stanowiącej własność Skarbu Państwa części nieruchomości przeznaczonej do zbycia w drodze bezprzetargowej na poprawę warunków zagospodarowania nieruchomości przyległej.